СумБуд
СумБуд

У Сумах відкрилась виставка “сімейних” фотокадрів

 Поділитися

Поділитися в

4 грудня у приміщенні Сумської міської галереї відбулось відкриття фотовиставки національного сімейного вуличного руху в Україні. Фотопроект представляє Всеукраїнський рух “Всі разом!”, – пише Агенція промоції “Суми”.
Кращі фотокадри з 60 міст країни, де пройшли фестивалі “Всі разом – за сім’ю!”, будуть представлені відвідувачам закладу. Усі світлини експозиції надані організаторами цих заходів з різних куточків України.


Виставка має на меті передати емоції та настрій сімейних фестивалів “Всі разом – за сім’ю!”, а також показати масштаби цього національного руху. До прикладу – у 2018 році учасниками таких вуличних заходів стало щонайменше 220 тисяч людей.

«Ми усі маємо спільне бачення – побудувати українську державу, яка економічно процвітає, живе у безпеці та добробуті. Але ще шляхетнішою метою є побудова суспільства, у якому живуть міцні та щасливі сім’ї. Є родина – є Україна! Це не гасло, а констатація факту. Чоловіки, дружини, діти – сотні тисяч сімей нині єднаються для потужної маніфестації. Вкрай важливою є участь кожного українця у національному сімейному русі, який поширюється та примножується. І ця фотовиставка – своєрідний фотозвіт про наш рух, покликаний зберігати та примножувати інститут щасливої сім’ї у суспільстві», – під час відкриття зазначив голова Сумського обласного осередку Альянсу «Україна за сім’ю» Антон Проценко.

Виставка діятиме до 23 грудня включно.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: