Реклама
Керама Хит

У Сумах відремонтують дорогу по вулиці Ковпака біля СОКЛ

Суспільство | 09:30, 20.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У Сумах дорогу біля обласної лікарні по вулиці Ковпака відремонтують одразу після того, як вона перейде до комунальної власності міста.

Про це вчора, 19 лютого, під час апаратної наради при міському голові, повідомив начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов.

За його словами, дану дорогу потрібно спершу прийняти до комунальної власності і після цього управління зможе спрямувати кошти міського бюджету на її ремонт.

Щодо прийняття дороги до комунальної власності, то це питання міський голова Олександр Лисенко доручив опрацювати директору департаменту забезпечення ресурсних платежів Юрію Клименку.

Окрім того, очільник міста дав доручення начальнику управління капітального будівництва та дорожнього господарства тримати на контролі підготовку до робіт із ремонту доріг: чи справна техніка, чи є необхідні матеріали, чи готові до запуску асфальтні заводи.

«Ми з вами вже повинні готуватись до асфальтування доріг у місті, адже за прогнозами на нас чекає рання весна. Якщо ми завжди виходили на ремонт доріг 14-15 квітня, то цьогоріч, можливо, доведеться розпочинати поточний ремонт вже в березні. Єдине, що залишилось це затвердити остаточний варіант титульних списків із поточного ремонту доріг у місті», – сказав міський голова.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: