Реклама
Керама Хит

У Сумах визначили переможців конкурсу проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю

Суспільство | 11:30, 3.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Визначено переможців обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2018 рік, – інформує управління молоді та спорту  Сумської ОДА

Для участі у конкурсі 2018 року подано 60  конкурсних пропозиції від 37 інститутів громадянського суспільства. До участі у публічному захисті Конкурсу було допущено 57  зареєстровані проектні пропозиції від 34 інститутів громадянського суспільства.

06-07 грудня грудня 2017 року у ході відкритого захисту конкурсних пропозицій було представлено проекти учасників конкурсу. Загальна сума коштів, яку пропонується виділити вищезазначеним інститутам громадянського суспільства на реалізацію проектів за рахунок коштів обласного бюджету складає  1400  000 гривень.

28 грудня 2017 року на засіданні конкурсної комісії відповідно до рейтингу, на підставі підсумкових результатів оцінювання конкурсних пропозицій членами конкурсної комісії, пропозицій членів конкурсної комісії щодо обсягів виділення бюджетних коштів для виконання відповідних проектів були визначені проекти-переможці.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2018 рік.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: