СумБуд

У Сумах виконком вирішуватиме долю Театральної площі

Суспільство | 21:16, 22.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Проти забудови історичної частини Сум – Театральної площі».

«Багаторівнева парковка у зеленій зоні парку імені Кожедуба, а фактично у його старій частині – верхній алеї парку Ліщинських, заснованому у 1908 році. Таке будівництво передбачене проектом реконструкції Театральної площі, який переміг на архітектурному конкурсі. Жителі прилеглих будинків, архітектори та керівництво художнього музею категорично проти.

Прошу підтримати петицію, про збереження історичного центру Сум: спільно виступити проти забудови магазинів і багаторівневої парковки на Театральній площі, вимагаючи реставрацію фонтанів і збереження скверу. Поверніть місту історичне обличчя!» – писала авторка петиції Нагорна Марина Юріївна.

Відповідь на електронну петицію:

«Управлінням архітектури та містобудування, що здійснює повноваження з надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва, за дорученням першого заступника міського голови розглянуто Вашу електронну петицію «Проти забудови історичної частини Сум – Театральної площі».

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Згідно з розділом 4 Положення про порядок подання електронних петицій та їх розгляду органами місцевого самоврядування міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25.10.2017 №2692-МР, Управлінням підготовлено та візується проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про розгляд електронної петиції Нагорної Марини Юріївни «Проти забудови історичної частини Сум – Театральної площі» у двох редакціях.

Проект рішення буде оприлюднено на офіційному порталі Сумської міської ради в установленому порядку.

Вас буде додатково повідомлено про дату розгляду зазначеного проекту рішення та запрошено на засідання виконавчого комітету Сумської міської ради електронним листом від управління архітектури та містобудування».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: