Реклама
Керама Хит

У Сумах з’явилась петиція з проханням встановити відеокамери у школах

Освіта, Суспільство | 13:20, 3.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Відповідне прохання оприлюднено 2 лютого на сайті електронних петицій міста. Його автор занепокоєна безпекою школярів та наголошує на необхідності встановлення відеоспостереження на території навчальних закладів Сум:

Нажаль, ні для кого не секрет, що ситуація з безпекою в місті викликає занепокоєння. Особливої уваги в даному контексті потребують діти.
Багато школярів навчаються у другу зміну у школі, або мають гуртки та секції у вечірній час. Тому обов’язок батьків, педагогів та місцевої влади забезпечити максимальну безпеку неповнолітніх мешканців Сум.
Особливої уваги потребують написи на фасадах будівель, які вказують контакти, за якими можна легко придбати наркотики (амфетамін та інші сильнодіючі психотропні речовини). Нажаль, поліція не в змозі ідентифікувати людей, що наносять такі написи, а отже безпосередньо пов’язані з постачальниками наркотиків.
З метою забезпечення правопорядку та безпеки учнів, спрощення ідентифікації осіб, що скоюють злочини проти дітей, просимо забезпечити освітні заклади системою відеоспостереження на їх території.
Діти – наше майбутнє! Не дайте злочинцям шансу зіпсувати їм життя,- пише автор петиції, Ганна Горпинич.

Станом на 3 лютого петицію підписали 26 осіб з 250 необхідних.

До кінця збору підписів залишилось: 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: