СумБуд
СумБуд

У Сумах з’явились дві нові вулиці

Суспільство | 09:30, 29.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Учора, 28 березня, на XXXVIII сесії Сумської міської ради депутати підтримали проект рішення «Про присвоєння назв (найменувань) вулиці Переможців та вулиці Патріотів України (район проспекту Козацький) у місті Суми». 

За це проголосували 25 сумських обранців.

Рішення було ухвалене на підставі проведеного громадського обговорення та у відповідності до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Об’єкти права власності, яким присвоїли назви (найменування) – новоутворені вулиці на території садибної житлової забудови в районі проспекта Козацький в м.Суми, які сформовані із земельних ділянок, що надані родичам та членам сімей загиблих у ході антитерористичної операції на сході України.

Як зазначаэться в документі, управління архітектури та містобудування має повідомити Сумську філію державного підприємства «Національні інформаційні системи» про присвоєння назв (найменувань) вищезазначених вулиць, а департамент інфраструктури міста – здійснити заходи щодо придбання та монтажу покажчиків їхніх назв.

Фінансування витрат, пов’язаних із придбанням та монтажем покажчиків вулиць здійснюватимуть за рахунок коштів міського бюджету, відповідно до Комплексної цільової програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Суми на 2018-2020 роки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: