Реклама
Керама Хит

У Сумах за участі Арсена Авакова відкрили модернізований сервісний центр

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні на Сумщині відкрили два нові сервісні центри МВС.

Їх створюють замість колишніх МРЕВ (міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний відділ). Тут надаватимуть послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів, заміни або видачі посвідчень водія, довідки про відсутність судимостей.

На захід завітав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, вікриття нових центрів – прямий шлях до подолання корупції в Україні.

“Это маленький компонент того, что мы на самом деле хотим получить. Когда мы говорим про открытие таких сервисных центров, как сегодня, это 29-ый центр по Украине, то мы говорим о реальном подавлении источников коррупции. Это та фундаментальная вещь, которая должна уничтожить тот слой коррупции, который есть пока“, – наголосив Арсен Аваков.

 

Раніше для отримання довідок необхідно було простояти у довгих чергах, що забирало багато часу та нервів, зазначив Арсен Аваков. Модернізація системи значно спростить усі процедури:

“Пока еще существуют старые центры, но до конца года служба сервисных центров откроет 50  центров по новой технологии. Мы постоянно добавляем новые услуги. Не так давно мы ввели онлайн услугу получения справки о несудимости. Это крайне важный инструмент, без него пока нельзя обойтись”.

Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій зазначив, що за 2 дні 1500 осіб звернулись по довідку про відсутність судимостей.

“Взагалі стема сервісних центрів хоче відрізнятись не за рахунок створення чогось, а за рахунок відмов від черг, кабінетів, від адміністраторів, які за незрозумілою процедурою працювали. Це запровадження нових елетронних послуг, які дозволяють отримати вже кінцеву послугу. Ми створюємо сервіс, коли громадянин від А до Я може пройти процедуру. За рахунок електронного підпису через інтернет-мережу подати заявку на отримання послуги і її оформити дистанційно.  Це і реєстрація, і отримання водійських посвідчень”, – зазначив Владислав Криклій.

За його словами сьогодні у центрі є 19 адміністраторів, які обслуговуватимуть громадян. Чергу замінили електронною, це дасть можливість уникнути хаосу, а процедура стане прозорою.

Випробував її на собі губернатор Сумщини Микола Клочко.

“Побутова корупція – це те, з чим зіштовхуються люди в першу чергу. Це якраз МРЕВ. Була можливість зловживати службовим становищем, зараз цього немає. Це яскравий приклад того, що реформи тривають, наближують людину до отримання послуг безкоштовно”, – говорить Микола Клочко.

Центр у Сумах знаходиться на вул. Білопільський шлях, 18/1.

Крім сервісу в обласному центрі паралельно відбулось відкриття центру у Конотопі. Звідти вели пряме включення. Конотопський сервісний центр став 30-им в Україні, який працюватиме за новою процедурою.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: