СумБуд
Керамо Хит

У Сумах зареєстрували місцеву ініціативу

Суспільство | 20:37, 11.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

9 вересня у Книзі реєстрації місцевих ініціатив у місті Суми зареєстроване повідомлення про створення ініціативної групи з питання підготовки, оформлення та подання до Сумської міської ради проекту рішення міської ради «Про Фонд фінансування енергоефективних заходів Асоціацій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків».

Про це повідомили у відділі з організації діяльності ради.

Пропонується створення Револьверного фонду підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів тощо міста Суми.

Передбачається, що закладені при створені фонду кошти, надані Cумською міською радою та ОСББ і їхніми асоціаціями, для позик на діяльність з ремонту спільного майна, енергоефективної модернізації, проведення енергетичних обстежень, виконання проектно-конструкторських робіт, закупівлі матеріалів для ремонту, проведення заходів з благоустрою та інших заходів для ОСББ, ЖК, ЖБК та ЖОК, надаватимуться на умовах безоплатної строкової позики (без покриття адміністративних затрат за рахунок фонду).

Запровадження такого фонду дозволить забезпечити розвиток планування та реалізації енергоефективних заходів, здійснюваних ОСББ у м.Суми, йдеться у пояснювальній записці.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: