Реклама
jurotat

У Сумах порушили проблему насильства у родині

Суспільство | 07:30, 6.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Як протистояти агресії у сім’ї обговорювали учасники соціально-психологічного воркшопу у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до насильства у родинах, — інформує Сумська ОДА

Організатори подібних заходів намагаються привернути увагу громадськості до актуальних проблем подолання насильства у сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

«Напередодні ми провели соціальне опитування з визначення рівня насильства у сучасній родині. Було опитано понад 300 людей віком від 18 до 60 років, які мають досвід сімейного життя. Результати показали, що тільки 16% жінок і 19% чоловік не відчували насильства.

Таке дослідження ми проводимо вже п’ятий рік поспіль і позитивним результатом є те, що українці почали розбиратись у видах насильства та більше людей почали звертатися до спеціалізованих центрів та правоохоронних органів», – розповіла директор Сумського обласного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Тетяна Шевченко.

За її словами, лише десятій частині сімейних пар вдається вирішити свої проблеми без сварок. А серед найпоширеніших проблем насильства у родинах називають зловживання алкоголем та агресію.

За цей рік на Сумщині у центр соціальних служб надійшло 65 звернень про насильство у родинах з дітьми, серед яких 39 – фізичне насилля, 5 – сексуальне. Так, у ході дослідження було виявлено прямий зв’язок між насильством у дитинстві та перенесенням подібної поведінки у свою родину вже у дорослому віці.

Загалом кожна третя жінка у світі хоча б раз зазнала сексуального або фізичного насильства. Лише 10% жінок, які страждають, повідомляють про це у правоохоронні органи. Тож одним із основних завдань акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги до проблеми, активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів та громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: