Реклама
jurotat

У СумДУ вперше в Україні започаткована спеціальність «Громадське здоров’я»

Суспільство | 12:44, 28.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

Наказом Міністерства освіти та науки України від 24 квітня 2017 року затверджено позитивні рішення Ліцензійної комісії щодо розширення освітньої діяльності у Сумському державному університеті.

Так, вперше в Україні започаткована спеціальність «Громадське здоров’я» (галузь знань – «Охорона здоров’я») з ліцензованим обсягом прийому 50 осіб.

Підготовка буде здійснюватися за ступенем бакалавра на базі повної загальної середньої освіти. Про це сповіщає сайт учбового закладу.

За цією спеціальністю передбачається набуття випускниками компетенцій з управління охороною здоров’я, медичної статистики та аналітики, фінансування системи охорони здоров’я, управління біологічною безпекою, інформаційно-комунікаційної та просвітницької діяльності у сфері громадського здоров’я, медичного права тощо.

Започаткована також магістерська підготовка за спеціальністю «Технології захисту навколишнього середовища» (галузь знань – «Виробництво та технології») з ліцензованим обсягом прийому 50 осіб. Підготовка за цією спеціальністю передбачає поєднання сучасних досягнень природничих та технічних наук у сферах інженерно-технологічного захисту довкілля, техногенно-екологічної безпеки, екологічного аудиту, забезпечення сталого розвитку, тощо.

Відтепер за цією спеціальністю буде здійснюватися наскрізна підготовка за усіма освітніми ступенями – бакалавра, магістра, доктора філософії. Збільшено ліцензовані обсяги прийому за спеціальністю «Право»: за ступенем бакалавра — з 335 до 385 осіб та за ступенем магістра — зі 185 до 260 осіб.

Підготовка здобувачів вищої освіти за цією спеціальністю здійснюється за освітніми програмами з правознавства, адміністративно-правової діяльності, правового регулювання економіки та з інтелектуальної власності.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: