СумБуд
СумБуд

У сумській поліції стажуються курсанти

Суспільство | 08:35, 9.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сто сорок два курсанти, що опановують професії слідчих, дільничних, експертів-криміналістів та працівників кримінальної поліції в вищих навчальних закладах України, відсьогодні приступили до стажування в відділах та відділеннях поліції Сумської області, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Вчора в Головному управлінні Національної поліції в Сумській області відбулася зустріч керівництва поліції з курсантами другого, третього та четвертого курсів Національної академії внутрішніх справ та Харківського Національного університету внутрішніх справ, які прибули на проходження стажування до органів поліції Сумщини.

Привітав майбутніх правоохоронців заступник начальника ГУНП – начальник кримінальної поліції Вадим Дзюбинський. – «Вже за кілька годин ви, згідно з отриманими направленнями прийдете в той чи іншій підрозділ, і включитеся в роботу в поліцейському колективі. Тут ви зможете на практиці перевірити свої знання, які отримали під час навчання, тут ви закріпите їх у практичній роботі, і врешті переконаєтеся чи готові ви пов’язати своє життя з роботою в органах правопорядку».

«Робота в поліції хоч нелегка, але цікава, і не дасть вам сумувати, – відмітив – заступник начальника ГУНП – начальник слідчого управління Олег Григоров. – А працюючи дільничними, слідчими, експертами, чи оперативниками кримінальної поліції, ви отримуватимете гідну заробітну плату і внесете свій вклад у справу підтримання правопорядку у нашій країні та справу боротьби зі злочинністю».

Працівники відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в області провели з курсантами-стажерами вхідне тестування, визначили очікування курсантів які проходять стажування від запропонованої роботи, дали поради щодо адаптації до службової діяльності.

«Дуже важливо зараз, поки ви ще молоді, наче губка всотувати в себе знання, підкріплювати їх практичними навичками, постійно навчатися, – відмітив начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області Сергій Терещенко. – І тут вам допоможуть ваші наставники з числа досвідчених працівників поліції, з якими ви будете працювати. Бо пройде зовсім небагато часу, і вже у липні-серпні нинішнього року третина людей, що знаходиться в цьому залі, в званнях лейтенантів поліції прийдуть на службу до органів внутрішніх справ і почнуть самостійно виконувати роботу поліцейських. Тож приділяйте належну увагу і самоосвіті, і своєму фізичному розвитку і самодисципліні».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: