СумБуд

У сумському «Електроавтотрансі» – кадрові поповнення

Суспільство | 17:33, 5.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

З березня по вересень 2018 року у КП СМР «Електроавтотранс» тривав навчальний процес для 2-ї групи слухачів курсу «Водій тролейбуса».

Протягом 5-ти місяців 12 сумчан віком від 25до 45 років опановували теорію (359 годин) та практику (284 години). По закінченню навчання, усі слухачі вдало склали іспити Державної кваліфікаційної атестації. А посвідчення водія, які вони отримали у Регіональному Сервісному Центрі МВС України, стали першою перепусткою для працевлаштування на КП СМР «Електроавтотранс». Відтак, 11 з 12 випускників працевлаштовані та вже працюють за професією, яку здобули у Навчальному центрі комунального підприємства.

“Підприємство має постійну потребу у водіях тролейбусів. Сумський “Електроавтотранс” – одне з небагатьох підприємств в Україні, де здійснюється навчання за цією спеціальністю. Люди зацікавлені у навчанні, ми – у кадрах, пасажири ж – у безперебійній та регулярній роботі комунального транспорту. Плануємо, що до кінця поточного року сформуємо ще одну групу слухачів”, – зазначив директор КП СМР “Електроавтотранс” Віталій Однорог.

Нагадаємо, перший випуск групи за професією «Водій тролейбуса» відбувся у червні 2017 року. Тоді 9 слухачів були забезпечені робочими місцями на КП СМР “Електроавтотранс” та працюють до сьогодні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: