Реклама
jurotat

У Сумському ЦНАПі видаватимуть ID-картки та закордонні паспорти

Суспільство | 07:41, 18.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

В управлінні «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» завершують підготовчі роботи щодо впровадження адміністративної послуги через ЦНАП з видачі паспорту громадянина України у вигляді ID-картки та паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

Як розповіла начальник управління Алла Стрижова, торік у червні виконавчим комітетом для ЦНАПу було придбано чотири сучасні робочі станції для надання адміністративної послуги з оформлення паспортів у вигляді ID-картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон, але, з незалежних від управління причин, виникла затримка з отримання доступу до Єдиного державного демографічного реєстру, однією з умов доступу до якого є підключення до Національної системи конфіденційного зв’язку.

У травні поточно року було укладено договір з Державним підприємством «Українські спеціальні системи», і наразі проходить тестування лінії перед введенням в експлуатацію.

Відділ з оформлення ID-карток і закордонних паспортів вирішено було розмістити у третьому залі дозвільного центру.

«Були вивчені всі вимоги до приміщення, в якому надаватимуться вказані послуги, доведені до відома безпосередніх виконавців, прийнято рішення про проведення ремонтних робіт, виготовлення кабінок, закупку необхідного обладнання. На даний момент ремонтні роботи на завершальному етапі», – зазначила начальник управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми».

Алла Стрижова повідомила, що працівники відділу пройшли теоретичну та практичну підготовку в територіальних підрозділах УДМС України в Сумській області.

7 липня між ЦНАПом та УДМС України в Сумській області підписано договір доручення на часткову обробку персональних даних у базах персональних даних. Наразі направлено заяви на формування сертифікатів відкритого ключа та заявки про надання доступу до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України, після отримання яких та закінчення ремонту відділ з питань оформлення паспортних документів зможе повноцінно запрацювати. У ЦНАПі очікують, що це станеться ще до кінця липня, — зазначається на Інфопорталі Сумської міськради.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: