Реклама
jurotat

У центрі скандалу на Сумщині пасічники та місцеві підприємці

Суспільство | 15:05, 13.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

На полях Сумщини цвіте соняшник, а тому знову «розцвіли» проблеми між пасічниками та агрономами. Бджіл вивезли на поля, а місцеві господарства саме почали інсектицидну обробку посівів.

У результаті частина комах загинула та розпочався конфлікт.

Про це розповіли місцеві агрономи.

«Учора приїздили до мене на поле чоловіки, що тримають у селі поряд з нашими полями пасіку. Сказали, що прямо тут застрелять, якщо не припинимо «бризкати» соняшник. При цьому об’яви про обробку ми розвісили ще за 3 дні, у сільраді попередили. А от пасічники вивозять вулики, не попереджаючи нас. Дізнаємося про них випадково, коли об’їжджаємо посіви», — говорить агроном Артур Радовський.

Більшість бджолярів у селах не вважають за потрібне попереджати сільраду про вивіз вуликів, тому і попередження про проведення робіт не отримують. Щоб погасити конфлікт, агрономи об’їхали помешкання місцевих пасічників та попросили тимчасово закрити бджіл у вуликах. Проте не всі бджолярі налаштовані миролюбно. Дехто вимагає компенсації за загибель комах.

Ситуація поки що вирішилася сама по собі: несподівана злива з грозою «вигнала» з поля і агрономів з оприскувачами, і пасічників із бджолами.

Джерело: superagronom.com.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: