Реклама
jurotat

У відділеннях Сумської філії ПриватБанку пропонують оформити “Теплий кредит”

Суспільство | 10:10, 29.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

У відділеннях ПриватБанку на Сумщині можна оформити кредит на утеплення помешкання та отримати державне відшкодування.

Згідно з Постановою № 69 від 8 лютого 2017 року щодо надання фінансової допомоги на заходи з енергоефективності на 2017 рік, у перелік банків, які видаватимуть “Теплі кредити”, був включений і ПриватБанк. Придбати необхідний товар для фізичних осіб є змога у будь-якому роздрібному (через POS-термінал) або інтернет-магазині, який підключений до сервісу “Оплата частинами”, “Миттєва розстрочка”, та на сайті ПриватМаркет. А з 1 квітня у сумчан є можливість отримати компенсацію за “теплим кредитом”, подавши заявку в Приват24.

Важливо пам’ятати, що компенсація надається державою лише у випадку, коли товар або послуга потрапляє під програму «Теплі кредити» і коли дотримані всі умови відшкодування. Для прикладу, якщо не була подана заявка на відшкодування чи клієнт вже скористався програмою у поточному бюджетному році в іншому банку, компенсація не надаватиметься.

Під дану категорію відшкодування за “Теплим кредитом” потрапляють котли, вікна, двері, радіатори, лічильники води та матеріали для проведення робіт із теплоізоляції. В залежності від номенклатури покупки відрізняється й сума відшкодування. Так, для котлів з використанням будь-яких видів палива і енергії (крім природного газу та електроенергії) відшкодування становитиме 20%, а у випадку, коли клієнт є отримувачем субсидії  — 35%. На щомісячній основі ПриватБанк формує реєстри позичальників, які оформили кредит, і передає дані агентству Держенергоефективності. Компенсацію держави банк перераховує на кредитну карту клієнта, по якій був оформлений договір “Оплата частинами” чи “Миттєва розстрочка”.

“Технологія “Теплі кредити” вигідна не тільки для покупців, а і для підприємців, які реалізовують котли, вікна, матеріали для утеплення. Це можливість збільшити свій прибуток за рахунок ПриватБанку, — говорить керівник напрямку “Оплата частинами” Наталія Степаненко. — Ми запрошуємо сумчан до співпраці — встановити POS-термінал, підключити сервіс “Оплата частинами” чи “Миттєва розстрочка” і придбати необхідний товар за вигідними умовами”.

Усе, що потрібно для купівлі та оформлення розстрочки на енергоефективні товари в ПриватМаркеті, – обрати фільтр “Теплий кредит”, знайти оптимальні за ціною та якістю товари й підтвердити оплату. Решту турбот з оформлення компенсації банк бере на себе.

Як діє технологія видачі “Теплих кредитів” від ПриватБанку?

Для продавця – потрібно встановити POS-термінал і підключитись до сервісу “Оплата частинами” чи “Миттєва розстрочка”.

Для покупця – обрати магазин, де є POS-термінал ПриватБанку і підключений сервіс “Оплата частинами”, “Миттєва розстрочка”. Визначитись із потрібним товаром та оплатити за допомогою картки “Універсальна”. Для подачі заявки на компенсацію клієнту треба зайти у Приват24 – “Оплата частинами” — “Теплі кредити” та вказати наступні дані: адреса встановлення обладнання, чи є клієнт субсідантом і прикріпити рахунок-фактуру.

Слід звернути увагу на основні причини, через які клієнт може не отримати компенсацію:

  • якщо товар не відповідає вимогам;
  • якщо не була подана заявка на відшкодування;
  • якщо клієнт скористався програмою “Теплі кредити” в поточному бюджетному році в ПриватБанку або іншому банку.

Проконсультуватись та отримати більш детальну інформацію щодо програми “Теплі кредити” можна у працівників будь-якого із 63 відділень ПриватБанку на Сумщині.

R.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: