Керама Хит
Керама Хит

«Українське 3D»: ляльки із солоного тіста презентували у Глухові

Суспільство | 17:13, 3.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 1 жовтня у Національному заповіднику «Глухів» запрацювала виставка «Дерево життя» членкині Національної спілки художників України, ніжинської мисткині Юлії Петренко.

Авторка виготовляє власні  ляльки, виконує дизайн і оформлення інтер’єрів, вишивку та оздоблення одягу авторським малюнком та бісером.

Вироби, що експонуються у Глухові, виконані із солоного тіста, – відродженої національної техніки народного мистецтва. Жителі Сумщини можуть познайомитися з ними до кінця року у виставковій залі Музею археології Національного заповідника «Глухів».

Наразі там представлені картини із серії «Шевченківські мотиви», створені художницею за творами Великого Кобзаря («Сліпа», «Тополя», «Наймичка», «Гайдамаки» та ін.), серія картин «Гоголівські мотиви» за творами М.В. Гоголя «Вій», «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», «Страшна помста», «Травнева ніч».

Картини української національної тематики з культури і побуту населення України перенесуть відвідувачів виставки в стародавнє українське село з традиційними обрядами: сватанням, вінчанням, весіллям.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: