СумБуд
СумБуд

Управління ДМС України в Сумській області підвищує якість надання послуг

Суспільство | 12:55, 5.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

На фото (зліва направо): Дмитро Костєнніков, начальник Управління Державної міграційної служби України в Сумській області, Олександр Бобровицький, голова Кролевецької ОТГ, Олександр Білогруд, керівник Кролевецького районного сектору Управління ДМС України в Сумській області

Днями з робочим візитом у Кролевці побував Дмитро Костєнніков, начальник Управління Державної міграційної служби України в Сумській області. Він ознайомився з ходом проведення  поточних ремонтних робіт у приміщенні Кролевецького районного сектору

«Надання на належному рівні якісних адміністративних послуг, що входять до компетенції Державної міграційної служби  – наші безпосередні щоденні завдання. Разом з цим, ми постійно працюємо в напрямку вдосконалення та покращення умов, в яких отримують такі послуги мешканці нашої області. Намагаємося залучати до вирішення тих чи інших господарських питань місцеві органи влади, на території яких знаходяться наші підрозділи. Повне порозуміння знайшли з керівництвом Кролевецької міської ради. Місцеві урядники активно підтримали нашу ініціативу щодо виділення з місцевого бюджету коштів (60 тисяч грн.) на проведення поточних ремонтних робіт приміщення Кролевецького райсектору. Саме завдяки цьому нам вдалося замінити вікна та двері, оновити освітлення, провести косметичні ремонти кабінетів», – зазначає Дмитро Костєнніков.

Адміністративні послуги у сфері міграції є актуальними постійно. Щоденно до районного підрозділу міграційної служби звертається 15-20 осіб.

«Найчастіше звертаються з питань оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у 2017 році прийнято 1371 зяву; за 5 місяців 2018 року – 896 таких заяв). Активно документуються мешканці Кролевеччини і паспортами громадянина України нового зразка – у вигляді id – картки (2017 рік – оформлено  1138 документів; 5 місяців 2018 року – 406). Отримують послуги з оформлення/набуття громадянства України, виїзду на постійне місце проживання за межі території України, подають заяви на отримання дозволу на імміграцію в Україну, отримують/обмінюють посвідки на постійне/тимчасове проживання в Україні», – розповідає керівник Кролевецького районного сектору Управління ДМС України в Сумській області Олександр Білогруд.

Робота в напрямку облаштування та впорядкування приміщень територіальних підрозділів Управління є системною. Окрім Кролевецького районного сектору, поточні ремонтні роботи також проведено в приміщеннях Глухівського, Роменського, Ковпаківського підрозділів. Вирішено ряд проблемних питань щодо виділення приміщень (шляхом збільшення площ) для розміщення 7 територіальних підрозділів Управління (Липова Долина, Краснопілля, С.Буда, Буринь, Білопілля, Зарічний РВ у м. Суми та Сумський РС ). Тобто, вцілому, за останні два роки вирішені питання адміністративно – господарчого характеру в 10 районах нашої області, що становить 50% від загальної кількості підрозділів. Наразі аналогічні питання опрацьовуємо по Недригайлову, Шостці, Ямполю.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: