Реклама
jurotat

В одному із сумських РАЦСів за два дні одружилися 25 пар (+Фото)

Суспільство | 19:56, 12.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

За два дні, у Ковпаківському районному у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області, послугою реєстрації шлюбу скористалися 25 пар закоханих, — повідомляється на офіційній сторінці відділу у  facebook.

Дзеркальна» дата  цього тижня збільшила кількість зареєстрованих шлюбів у порівнянні з минулим тижнем на щасливу цифру 7. Так, кількість закоханих, які поєдналися в сім’ї, 10 та 11 листопада – 25.
Але, то може просто КОХАННЯ?…
Як би там не було, ми бажаємо молодятам бути просто ЩАСЛИВИМИ !!! Миру й злагоди, в добрий шлях, на довгий вік, на щастя! 
Фото Ковпаківський районний у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.Фото Ковпаківський районний у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.Фото Ковпаківський районний у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.Фото Ковпаківський районний у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.Фото Ковпаківський районний у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.Фото Ковпаківський районний у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.Фото Ковпаківський районний у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.Фото Ковпаківський районний у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.

Фото Ковпаківський районний у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.Фото Ковпаківський районний у місті Суми відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: