Реклама
Керама Хит

В Сумах вітали 100-річних жінок (фото)

Суспільство | 19:00, 17.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Трьох довгожительок Сум з Днем матері та Міжнародним днем сім’ї привітали керівництво міськради та благодійного фонду «Милосердя».

Ядвіга БОНДАРЕНКО – полька, народжена в Білорусі, 70 років свого життя віддала Україні. У роки Другої світової війни – медсестра, 4-й Український фронт. Війна закінчилась для неї в Угорщині. У мирні часи все своє життя присвятила сім’ї і медицині, допомагаючи людям. Найбільше, про що мріє пані Ядвига, – це мир на Україні, що стала батьківщиною для її нащадків.

Лідія КРУГЛОВА, – життєрадісна, привітна жінка. Поминувши свій 100-річний рубіж, не втратила інтересу до життя. Жінка з гордістю розповідала гостям про свій рід, а особливо про брата – Володимира ГОЛУБНИЧОГО, видатного спортсмена, що прославив Україну і Суми.

У помешканні Марії ПАНЬОВИНОЮ гостей зустрів синьоокий хлопчик у вишиванці – праправнук пані Марії. Проживши нелегке життя, вона зуміла зростити чотири покоління достойних людей.

Господині радо спілкувались із гостями, ділились спогадами, дякували всім за щирі слова привітання. В дарунок сумчанки поважного віку отримали солодощі і…вірші про жіночу долю у виконанні авторки – Раїси Вороненко, – голови благодійного фонду.

Наразі 100-річний ювілей відзначили 15 жительок міста, – сповіщає Інфопортал міськради.

Фото джерела.

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: