Реклама
jurotat

В Сумській області можливе відключення газопостачання у населення?

 Поделиться

Поделиться в

«Маємо зробити все необхідне, аби упередити можливе відключення газопостачання у населення області», — на цьому наголосив т.в.о. голови ОДА Олександр Марченко на апаратній нараді під час обговорення питання встановлення газових лічильників у багатоквартирних будинках.

«Обласна влада з розумінням ставиться до позиції ПАТ «Сумигаз» щодо встановлення приладів з обліку газу, проте важливішим є захист інтересів користувачів. Напруженість ситуації доречно вирішувати у формі діалогу, де думка обох сторін – ПАТ «Сумигаз» і громадськості – буде почута та прийнята до уваги», – підкреслив посадовець.

Начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Сумигаз» Едуард Онищенко повідомив, що у випадку, якщо до 1 січня 2018 року споживачі не погодяться на встановлення безкоштовного лічильника, або не встановлять його за власний рахунок, постачання природного газу буде припинено, як того вимагає Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу».

Зокрема, за його словами, в цілому ситуація на Сумщині контрольована, найбільші проблеми виникають у м. Суми. Так, із запланованих 365 загальнобудинкових газових лічильників наразі встановлено лише 193, — зазначає сайт ОДА.

«У будь-якому випадку ми розуміємо, що газ – це товар, який повинен обліковуватись. Але позиція органів місцевого самоврядування та постачальника послуг у цьому складному питанні має бути в першу чергу на захисті інтересів населення, – прокоментував керівник апарату ОДА Дмитро Живицький. – Органами влади на місцях та ПАТ «Сумигаз» проводиться недостатня роз’яснювальна робота зі споживачами щодо необхідності та актуальності встановлення загальнобудинкових приладів обліку газу».

Також посадовець додав, що облдержадміністрація, незважаючи на відсутність впливу на ПАТ «Сумигаз», не залишається осторонь та сприяє процесам інформування місцевого населення. А також готова взяти на себе функцію організації діалогу між газовим монополістом та органами місцевого самоврядування задля дотримання українського законодавства з боку всіх сторін.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: