СумБуд
СумБуд

Вчені СНАУ озеленюють місто Суми

 Поділитися

Поділитися в

Науковці Сумського національного аграрного університету у взаємодії з КП «Зеленбуд» взяли безпосередню участь в озелененні міста Суми. Університетом було вирощено та продано місту по собівартості 1000 саджанців молодих дерев.

Не дивлячись на те, що захід по озелененню міста щойно розпочався, вже встигли висадити молоді червонолисті клени на нижній терасі Покровського скверу. Тепер такі клени можна спостерігати не тільки на території нашого університету. Також не залишилась без уваги й перлина нашого міста – липова алея, ми дали їй нове життя, висадивши молоді липи. Далі працівники комунального підприємства будуть займатися озелененням місцевості біля Альтанки, а потім перейдуть на вул. Г. Кондратьєва.

Нові саджанці вирощені на базі Сумського НАУ. Їх доглядали та вирощували студенти нашого вишу протягом п’яти років. Дерева спеціально підготовлені, що дозволяє висаджувати їх за будь-якої погоди, і адаптовані до нашого клімату. На території міста планується висадити липи, червонолисті клени та дуби.

Ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика у інтерв’ю сказав: «Те, що ми розпочали висадку молодих дерев та реконструкцію липової алеї – це тільки перший крок. Нещодавно ми провели зустріч із директорами шкіл м. Суми і у ході подальшої співпраці плануємо  відновити усі зелені зони біля шкіл міста».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: