СумБуд
СумБуд

Відсьогодні сумчани можуть вирішувати долю сумського бюджету

Суспільство | 11:13, 22.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 22 листопада по 06 грудня 2018 року на сайті мерії триватимуть електронні консультації з громадськістю. Подати пропозиції до міського бюджету на наступний рік можна, заповнивши форму.

Відсьогодні мешканці міста Суми мають можливість долучитися до розподілу бюджету-2019, надавши свої пропозиції до нього.

При наданні пропозиції потрібно вказати ПІБ, електронну пошту, контактний телефон, адресу, далі – обрати необхідний розділ, викласти короткий опис пропозиції, зазначивши адресу об’єкту (за необхідності).

Чому важливо скористатися даною можливістю?

Майже 2/3 міського бюджету займає податок з доходів фізичних осіб – тобто основними наповнювачами міської казни є саме наймані робітники, із зарплатні яких щомісяця утримується 18% ПДФО. Можливо, ви поки що цього не усвідомлюєте, бо утримання за вас робить бухгалтер підприємства, але платником даного податку є безпосередньо кожен з нас.

Таким чином, якщо ви офіційно працевлаштовані та отримуєте легальну заробітну плату – сміливо можете називати себе інвестором коштів у розвиток міста та просто зобов’язані бути зацікавленими у ефективному їх використанні.

В подальшому перед прийняттям бюджету депутатами з метою розгляду наданих електронних пропозицій мають бути проведені громадські слухання щодо проекту міського бюджету на 2019 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2019 рік та основних напрямів розвитку на 2020-2021 роки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: