Керама Хит
Керама Хит

Влада Сум відповіла на петицію про створення безкоштовних пунктів прийому енергозберігаючих ламп

Суспільство | 14:30, 26.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сумська міська рада надала відповідь на електронну петицію “Створення безкоштовних для населення пунктів енергозберігаючих ламп”:

Всі ми знаємо про те, що в люмінісцентних лампах міститься ртуть. Це небезпечна речовина. Зі значним підвищенням тарифів на електроенергію такі лампи набули значної популярності. І якщо підприємства мають обов’язково заключати договори і утилізувати такі відходи, то для мешканців міста подібні механізми не розроблені. Навіть для свідомих людей, які не бажають наносити шкоду природі вибору немає, адже в м. Суми є лише одне підприємство ТОВ НВП “Екостандарт ,яке приймає люмінісцентні лампи на утилізацію за гроші, приблизно 40 грн за одну лампу. Отже, зрозуміло, що зважаючи на фінансовий стан більшості мешеканців області, лище одиниці підуть даним шляхом.
Пропоную, навіть ВИМАГАЮ створити в області декілька пунктів безкоштовного прийому таких ламп від мещканців міста та області , а також забезпечити їх безпечну утилізацію за бюджетні кошти. А також проводити різні заходи, направлені на проведення роз’яснювальної роботи по шкідливості даних відходів серед мешканців області , а також доведення до них інформації щодо пунктів прийому різних шкідливих відходів. Давайте збережемо наш регіон, заради майбутнього нас і наших дітей!, — пише автор петиції Юлія Малярчук.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:  

Електронна петиція щодо створення безкоштовних для населення пунктів енергозберігаючих ламп опрацьована.
Повідомляємо, що Схемою санітарної очистки міста Суми, затвердженої рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.11.2013 № 591 для обслуговування населення міста передбачено обладнання 8 пунктів збору небезпечних відходів.
На сьогоднішній день департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради опрацьовується питання обладнання таких пунктів в місті Суми або встановлення спеціалізованих контейнерів для збирання небезпечних відходів (люмінесцентні лампи, ртутні термометри, батарейки). Після встановлення таких пунктів чи контейнерів мешканці міста Суми матимуть змогу безкоштовно здати небезпечні відходи. За результатами розгляду даного питання в місті буде проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: