СумБуд
СумБуд

Водій сумського тролейбусу позбувся премії за невиданий квиток

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив голова громадської комісії з транспорту Володимир Ведмедєв, за невидачу талонів на проїзд водій КП «Електроавтотранс» був позбавлений премії на 100% і отримав догану.
Пізно ввечері 1 липня 2018 року, сумчанин Володимир Дворниченко сів в тролейбус № 293, що їхав за маршрутом № 5, на якому була присутня табличка «замовлення». Сплатив водієві за проїзд, проте квитка не отримав. Поцікавився, де ж квиток на що водій сказав, що оскільки є табличка «замовлення», то це означає, що рейс не за графіком, а квитки відсутні. Після наполегливої ​​вимоги видати квиток водій все ж його видав. Далі пасажир пройшов по салону, запитуючи, чи видавали комусь квитки і платили взагалі пасажири за проїзд, раз це рейс на замовлення. Присутні пасажири сказали, що за проїзд платили, проте квитків не отримали.

Цей випадок набув розголосу в Сумських групах в соцмережах, а також в деяких ЗМІ. Однак, незважаючи на цю обставину, КП «Електроавтотранс» цілком традиційно обійшло його мовчанням, а в коментарях від користувачів соцмереж навіть з’явилися погрози на адресу Дворниченко, тому довелося звернутися зі скаргою безпосередньо до міського голови.

«Співробітниця КП« Електроавтотранс »зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ взагалі перекручено розуміє свою роль в колективі, методично замовчуючи всі ті ситуації, в яких винні працівники підприємства і, одночасно, широко висвітлюючи випадки, вина за які лежить на інших особах. Така, суто радянська, тактика лакування дійсності призводить лише до погіршення дисципліни на підприємстві та виникнення все нових негативних ситуацій, які замикають порочне коло замовчування », – вважає голова громадської комісії з транспорту.

За інформацією відділу транспорту Сумської міськради, після отримання звернення на КП «Електроавтотранс» було проведено службове розслідування, водій визнав свою провину, до нього були застосовані заходи дисциплінарного впливу – догану і позбавлення премії.

Для недопущення подібних випадків в майбутньому на КП заплановано:

– на інструктивних зборах донести до водіїв звернення громадськості, провести обговорення й інструктаж з питання дотримання вимог «Інструкції водія транспортного засобу про порядок експлуатації при обслуговуванні пасажирів без кондуктора»;

– провести рейдові перевірки водіїв, які працюють без кондуктора працівниками відділу безпеки і контролю;

– звернутися в центр зайнятості з заявкою по набору кондукторів.

Але найцікавішою інформацією виявилося те, що даний рейс виконувався в звичайному режимі, відповідно до затвердженого на підприємстві графіка руху, а не був якимось спецрейсом на замовлення. Саме це і підозрювала громадськість, оскільки про такі ситуації пасажири повідомляли далеко не вперше. Найчастіше пізно ввечері або рано вранці водії відмовлялися видавати квитки, або стверджували, що проїзний на цей рейс недійсний і потрібно платити готівкою. Також вечірні рейси раніше були присутні в розкладі і їздили без табличок «замовлення».

Данкор

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: