СумБуд

Володимир Войтенко: Суми посідають перші місця у рейтингах з питань прозорості бюджетного процесу

Суспільство | 15:45, 6.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Керівники структурних підрозділів міської ради – головні розпорядники бюджетних коштів – у приміщенні ЦНАПу звітували про використання коштів підвідомчих установ у 2018 році.

Одним із важливих принципів функціонування бюджетної системи є публічність інформації про бюджет, що передбачає інформування громадськості з питань складання, затвердження, виконання бюджету, а також контролю за його виконанням, – на цьому наголосив в. о міського голови Володимир ВОЙТЕНКО.

Він зауважив, що Суми вже традиційно посідають перші місця у всеукраїнських рейтингах з питань прозорості, відкритості та забезпечення доступу до публічної інформації щодо бюджетного процесу.

«У рейтингу прийняття місцевих бюджетів 2018 року наше місто визнано лідером за підсумками моніторингу експертів Громадського партнерства у рейтингу «Прозорість найбільших міст України» серед 27 міст України, включаючи всі обласні центри та місто Київ, – сказав в. о очільника міста. – Дякую працівникам департаменту фінансів, економіки та інвестицій, а також усім розпорядникам коштів за забезпечення високого показника у роботі».

За повідомленням директора департаменту фінансів економіки та інвестицій Світлани ЛИПОВОЇ, до міського бюджету у 2018 році надійшли кошти в обсязі 3 361,8 млн грн., на видатки з міського бюджету минулого року було спрямовано 3 450,4 млн грн.

При цьому рівень виконання міського бюджету дозволив у першу чергу забезпечити виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, здійснити розрахунки за спожиті комунальні послуги та енергоносії забезпечити стабільну роботу установ та закладів соціально-культурної сфери, надання встановлених власних соціальних гарантій для малозахищених категорій громадян, підтримку в належному стані об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури міста, впровадження заходів з енергозбереження, а також виконання в межах фінансових можливостей 27 міських цільових програм.

На соціальний захист населення минулорічні видатки становлять 1 млрд 107 млн грн. з них по Загальному фонду 1 млрд 88 млн та Спеціальному – більше 18,5 млн грн.

Видатки на освіту в місті спрямовані в обсязі – 752,5 млн грн. З них майже 477 млн грн кошти міського бюджету, спецфонду – майже 73 млн гривень. Також надійшла субвенція з держбюджету у розмірі 265,5 млн. гривень.

Основні видатки галузі, за повідомленням начальника управління освіти й науки Антоніни ДАНИЛЬЧЕНКО були направлені на оплату праці педагогічних працівників, комунальних послуг та придбання обладнання, ремонти, будівництво та заходи з енергозбереження.

Видатки галузі охорони здоров’я – 356, 5 млн грн., основні були направлені на заробітну плату, медикаменти, капітальні видатки та комунальні послуги.

«Найвагомішим у нас стало – придбання ангіографа, який дає можливість проводити операції без масштабних оперативних втручань відкритим доступом. На кінець минулого року було проведено 59 ангіографій та встановлено 47 стентів», – повідомила заступник начальника відділу охорони здоров’я Наталія КІПЕНКО.

За повідомленням начальника управління розвитку житлово-комунального господарства департаменту інфраструктури Віктора БОГДАНОВА, минулого року департаментом освоєно майже 175 млн гривень. Основні видатки департаменту були направлені на реконструкцію каналізаційних колекторів, капремонти житла, тротуарів та велодоріжок.

Загалом, під час звіту, про виконання коштів міського бюджету доповіли всі розпорядники коштів: відділ культури та туризму, департамент забезпечення ресурсних платежів, управління державного архітектурно-будівельного контролю, управління «Інспекція з благоустрою міста», Служба в справах дітей.

З інформацією про хід виконання міського бюджету за 2018 рік можна ознайомитись за цим посиланням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: