Реклама
jurotat

Найкраще — дітям: в Сумській обласній дитячій лікарні відкрився новий рентгенологічний кабінет

Події, Суспільство | 18:20, 29.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Під час відкриття кабінету голова облдержадміністрації Микола Клочко повідомив, що на новітнє цифрове обладнання та ремонт приміщення з обласного бюджету було виділено майже 7 мільйонів гривень.

 «Рентгенологічне обладнання, що працювало тут раніше, було встановлене ще у 28 років тому, тобто пройшло майже три терміни експлуатації, – зазначив Микола Клочко. – Тож ми не могли стояти осторонь. І завдяки спільним зусиллям облдержадміністрації та обласної ради, за ініціативи управління охорони здоров’я нам вдалось встановити у лікарні цифрову діагностичну рентгенівську систему вартістю майже 6 мільйонів гривень. Це сучасне італійське цифрове обладнання. Окрім цього, було проведено капітальний ремонт приміщень рентгено-діагностичного відділення на суму майже 700 тисяч гривень».

Очільник області запевнив, що зупинятися на цьому не збирається і поставив перед собою, обласною владою та народними депутатами ще одне вагоме завдання – переконати Кабінет Міністрів у необхідності виділення коштів на побудову хірургічного відділення майбутньої обласної лікарні, яка буде розташована поруч із дитячою лікарнею.

«Ми хочемо, щоб те медичне містечко, яке ми задумували, було практичне, зручне для всіх сумчан та жителів районів. Мало потужну матеріальну базу та кадровий потенціал,» – підкреслив Микола Клочко.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: