Реклама
Керама Хит

ВУЗи Сумщини готові до прийому студентів: пільговики подають заяви лише у паперовій формі

Суспільство | 11:02, 13.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Особливістю цьогорічної вступної кампанії є те, що кожен абітурієнт може подати 9 заяв, але лише на 4 спеціальності. Також біля кожної заяви необхідно відзначити пріоритетність 1-9.

Зробити це можна через Інтернет в особистому кабінеті вступника на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua .

У приймальних комісіях майбутнім студентам допоможуть створити свій особистий кабінет і подати електронні заяви у різні виші. Документи на вступ приймаються до 26 липня, – пише сайт ОДА.

У паперовій формі документи треба подавати лише абітурієнтам-пільговикам або тим, у кого є помилка в особистих даних.

Абітурієнти, що претендують на державне замовлення, можуть подати дев’ять заяв у різні вищі навчальні заклади, але тільки на чотири спеціальності. Кількість заяв на контрактну форму навчання необмежена.

Заяви можна подати з будь-якого комп’ютера у будь-який університет. При поданні заяв вступник повинен мати весь пакет документів: паспорт або свідоцтво про народження, ID-картку, фотографії, сертифікат ЗНО, атестат із додатком.

У Міністерстві освіти і науки України радять не поспішати подавати одразу всі заяви, а ретельно вивчити конкурсні пропозиції вишів та бути уважними при заповненні електронних форм.

Важливо: Якщо вступник помилився при заповненні заяви, або є питання щодо вибору спеціальності, до моменту реєстрації заяви в навчальному закладі він може ії скасувати. Якщо заява вже зареєстрована в навчальному закладі, то при ії скасуванні поновити її вже неможливо.

«Якщо абітурієнт не може з дому подати заяву або вдома в нього немає інтернету,  він може прийти в приймальну комісію,  і йому допоможуть це зробити», – поінформувала міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

Оприлюднення рейтингових списків для абітурієнтів, які подали документи на денну форму навчання, і вступають за сертифікатам ЗНО, творчими конкурсами, вступними іспитами та квотами, відбудеться не пізніше 12 години 1 серпня. Виконання вимог до зарахування та зарахування на бюджетну форму навчання – не пізніше 5 серпня. На контрактну форму навчання зарахування проводиться до 30 вересня.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: