Реклама
jurotat

Сумчанин анонсував україномовний додаток до популярної газети у Польщі

Події, Суспільство | 19:30, 17.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Екс-журналіст сумського інтернет-видання 0542 Олександр Мартинюк, який зараз працює головним редактором Infoportal Wroclawia анонсував безкоштовний додадок українською мовою до газети «Виборчої» (Gazeta Wyborcza) у Вроцлаві.

У середу, 18 жовтня, польська загальнонаціональна газета Wyborcza вийде з україномовним додатком у місті Вроцлав. Перший її випуск буде містити 16 сторінок, і вона буде розповсюджуватись безкоштовно в місцях, які українці відвідують найчастіше.

Перший її випуск буде містити 16 сторінок, і вона буде розповсюджуватись безкоштовно в місцях, які українці відвідують найчастіше – українська церква у Вроцлаві, інформаційний пункт, місцях де вони шукають працю.

В першому номері читачі зможуть прочитати про проблеми легалізації перебування в Польщі, історію Олега, який приїхав у пошуках праці до Вроцлаву, і його враження від свого першого дня в новій країні. Також буде розміщена схема міського транспорту, інтерв’ю з головою фундації Ukraina, анонси найближчих подій та інформація про те, де можна порозважатися з дітьми.

Обкладинка україномовного додатку

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: