Керама Хит
Керама Хит

Як сумських студентів німецький кухар баварські ковбаски вчив готувати

Суспільство | 12:30, 11.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Протягом квітня учні та майстри виробничого навчання у ПТНЗ Сум отримали чудову нагоду стати учасниками цілого ряду майстер-класів з приготування страв німецької кухні за участю іноземного експерта-консультанта Карл-Хайнца ВЕСТЕНХОФЕРА.

Навчання тривало з 10 по 30 квітня та стало можливим завдяки участі міської ради в німецькій програмі Служби Старших Експертів (SES).

На базі Сумського центру професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу, Сумського міжрегіонального вищого професійного училища, Сумського центру професійно-технічної освіти, Хіміко-технологічного центру ПТО, Сумського ВПУ будівництва і дизайну пан Карл провів майстер-класи з приготування баварських (мюнхенських) ковбасок, гуляша та інших м’ясних блюд, соусів, крем-супів, австрійської випічки та десертів.

Також учні прослухали лекції та переглянули відео-уроки щодо європейських стандартів, норм санітарії та гігієни.

Крім того, відбулася зустріч іноземного експерта і зі студентами факультету харчових технологій СНАУ.

Міжнародний експерт став почесним гостем ІІІ щорічного благодійного фестивалю вуличної їжі «Квітень Суми Фест – 2017» та взяв участь у засіданні круглого столу «Упровадження елементів дуальної форми навчання: цілі, завдання», на якому Карл-Хайнц Вестенхофер розповів керівникам закладів ПТО та роботодавцям про систему професійної освіти в Німеччині, – зазначає Інфопортал Сумської міської ради.

На базі приватних закладів громадського харчування було проведено навчальні заняття для учнів ПТНЗ з метою апробації впровадження елементів дуальної системи навчання, обговорено шляхи підвищення якості освіти учнів та залучення до цього процесу замовників робітничих кадрів (стейкхолдерів).

На базі дитячого садочка «Зірниця» та школи № 23 SES-експерт провів лекції для кухарів щодо особливостей організації харчування в закладах освіти Німеччини (фабрики-кухні).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: