Реклама
jurotat

Як у СумДУ День китайської культури святкували (фото)

Освіта, Суспільство | 15:30, 4.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Нещодавно у Сумському державному університеті пройшов День китайської культури, приурочений до Міжнародного дня Інститутів Конфуція. Про це пише сайт ВНЗ.

Із цієї нагоди до університету завітали представники Інституту Конфуція Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна: директор з китайської сторони – Дін Шівен (директор ліцею при Аньхойському університеті) та директор із української сторони – Анатолій Байназаров.

Гості підбили перші підсумки роботи класу Конфуція при СумДУ із вивчення китайської мови.

«Наш Інститут Конфуція – найбільший за чисельністю слухачів, — розповів Анатолій Байназаров. — На сьогодні ми маємо мережу із десяти філій, чотири із них у вищих навчальних закладах. Серед них помітне місце посідає Сумський державний університет, тому що саме він колись у 2008 році став нашою першою філією, нашим першим класом Конфуція. З першого дня ми направляємо сюди викладачів-носіїв мови. На сьогодні в Інституті Конфуція працює 19 викладачів, двоє із них — залишилися у СумДУ для подальшої роботи».

Також він зауважив, що окрім повноправної участі в освітньому процесі, учні Інституту можуть долучатися до різних програм. Наприклад, поборотися за отримання стипендії від китайського уряду: для цього необхідно лише скласти стандартизований іспит із китайської мови. Це стає можливим, якщо студент навчається у Китаї за однією із освітніх програм.

Із нагоди святкування Дня китайської культури, викладачі Інституту Конфуція продемонстрували студентам і викладачам СумДУ пізнавально-розважальну концертну програму.

Інститут Конфуція – це програма, запроваджена 13 років тому в Китаї. Нині у різних куточках світу відкрито більше 600 інститутів і 1500 класів Конфуція. Зокрема, у США, Англії, Франції, Италії, Фінляндії, Канаді, а в Україні – 5 (в Харкові, Києві, Одесі).Основна мета Інституту Конфуція – це розповсюдження китайської мови та культури. Студенти навчаються за спеціальними україномовними підручниками, кваліфіковані працівники розробляють спеціальні курси з каліграфії, проводять майстер-класи із китайського мистецтва, традиційні чайні церемонії, вчать плести китайські «вузлики щастя», вирізати орігамі із червоного паперу.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: