Реклама
jurotat

Як в Сумах на воді рятували 150 дітей (фото)

Суспільство | 20:02, 29.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

8 квітня, в рамках проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності, у сучасному плавальному басейні СумДУ відбулись відкриті міські дитячі змагання з порятунку на воді.

Стартувавши 10 років тому на Сумщині, змагання отримали активну підтримку обласної та міської влади і стали традиційними. Цього року, право називатися «кращими» виборювали близько 150 хлопців та дівчат – представників загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих громадських організацій.

На початку заходу представники «Школи безпеки» продемонстрували прийоми порятунку потопаючих та зосередили увагу присутніх на тих помилках, які допускають пересічні громадяни в таких ситуаціях.

Лікар-інструктор навчально-методичного центру ознайомив присутніх з методами надання домедичної допомоги постраждалим.

Випробовування складались з чотирьох етапів. У першому етапі учасники рятували умовного потопаючого з поверхні водойми.

Другий — ускладнювався тим, що «постраждалого» необхідно було діставати з дна басейну. Навички дітей плавання з перешкодами відпрацьовувались на третьому етапі. А у останньому випробовуванні,  рятувальній естафеті, свої вміння демонстрували всі учасники команди.

Змагання проходили у трьох вікових категоріях: молодшій (від 11 до 13 років), середній (від 14 до 15 років) і старшій (від 16 до 17 років). Окрім безпосередньо спортивної частини, представники з різних команд могли поспілкуватись, поділитись з однолітками знаннями та отримати досвід поведінки у надзвичайних ситуаціях. Протягом всього дня в басейні спостерігався піднесений настрій, всі учасники вболівали один за одного і підтримували на дистанціях.

Загалом, у особистій першості були розіграні 54 комплекти нагород. Всі призери змагань отримали медалі та грамоти від організаторів.

У командній естафеті кращий результат показали представники Сумської спеціалізованої школи №7, друге та третє місця відповідно завоювали юні спортсмени 17-ї та 21-ї шкіл обласного центру. Переможці 10-х відкритих дитячих змагань з порятунку на воді одержали грамоти та цінні подарунки від Сумського міського голови.

За словами організаторів, такі змагання не лише привчають підростаюче покоління до обережного поводження на воді — це також гарна практична школа для них, — зазначають у пресс-службі УДСНС у Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: