Реклама
jurotat

Яка професія на Сумщині найбільш непопулярна?

Суспільство | 16:24, 13.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

Лікарі та представники робочих професій зараз та протягом наступних 10 років будуть особливо необхідні на ринку праці Сумської області.

Про це під час брифінгу розповів заступник голови державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

«Хворіти та їсти люди будуть завжди. І цікаво, що представників саме цих професій зраз дуже мало. Особливо це стосується лікарів. Фахівці цієї спеціальності будуть вкрай необхідні на ринку праці ще років 10 так точно. На медика зараз мало хто йде вчитися, а потім як закінчують, не працюють за спеціальністю. Середній вік лікарів зараз 56 років», — розповідає він.

Крім цього, за словами фахівця, зараз на ринку праці в Україні та Сумській області також дуже мало ІТ-фахівців, біоінженерів, біотехногогів, дизайнерів. Такі спеціальності, як водій і продавець взагалі вимирають, а люди з освітою сидять без роботи, — пише СпецКор.

«Пусті амбіції та сподівання — причина, чому спеціалісти з вищою освітою залишаються без роботи. Крім цього дуже вагому роль відіграє соціум. Чомусь так повелося, що якщо у 35 років чоловік або жінка втрачають роботу, перше, що вони думають – нікому не потрібен, опускають плечі, перестають вчитися новому та в результаті довго шукають роботу», — вважає Сергій Кравченко.

За інформацією відомства, зараз на Сумщині у центрах зайнятості перебуває 14603 особи. Із них 44% всіх, хто стоїть на обліку як безробітні, це люди з вищою освітою. Таких на Сумщині майже 6,5 тисяч. Жителів області, які мають професійно-технічну освіту ще більше — 49% громадян, а це понад сім тисяч людей. Решта безробітних отримали загальну середню та початкову освіту.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: