Реклама
jurotat

ЮніорБанк запрошує школи Сумщини до співпраці

 Поделиться

Поделиться в

Дитяча Бізнес-Школа ЮніорБанку не залишала своїх Юніорів навіть влітку. Вони щотижня мали можливість навчатися фінансової грамотності під час літніх канікул. А вже сьогодні Сумська філія ПриватБанку набирає новий набір Юніорів в Бізнес-Школу.

Щотижня кваліфікований тренер для Юніорів буде проводити цікавий тренінг. Учні 6 -16 років на тренінгах мають можливість вивчити, що таке гроші, банк і банківська система, самостійно навчитися користуватися карткою Юніора, опанувати навички користування Приват24, переглянути цікаві мультики та дізнатися, в чому суть професії банкіра.

За словами самих випускників Бізнес-Школи, найбільше їм подобається тема “Презентація власного стартапу”, а також безпосередньо розробка та захист власної ідеї. “Магазин з продажу малогабаритних транспортних засобів”, “Мережа  п’ятизіркових готелів”, “Мережа власних заправок”, “Випалювання по дереву”, “Капсула сну” — такі унікальні ідеї представляються Юніорами.

“Мені сподобалось навчання в Бізнес-Школі, воно не схоже на шкільні уроки. Завдяки отриманим навичкам я вільно користуюся картою Юніора, поповнюю мобільний телефон в Приват24, та навіть можу замовити суші через смартфон. Впевнена, що пройде деякий час, і я стану справжнім банкіром”, — поділилась враженнями Каріна.

Вже сьогодні новий набір в Бізнес-Школу відкрито. Щотижня кваліфікований тренер для дітей буде проводити один тренінг. Також, сумські школярі мають можливість відвідати екскурсії у ПриватБанку, відчути себе у ролі оператора колл-центру та розгадати всі завдання у квест-кімнаті. Достатньо зайти на сайт juniorbank.ua, залишити заявку, або зателефонувати за номером 099 666 63 33 — Анна.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: