СумБуд
СумБуд

З 10 вересня на “Укрпошті” сумчанам за відправлення листів і бандеролей доведеться платити більше

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляють у прес-службі Укрпошти, здорожчання відбуватиметься у два етапи: з 10 вересня поточного року і з 1 січня 2019 року

На першому етапі тариф на пересилання письмової кореспонденції зміниться на 2 грн, а на посилки без оголошеної цінності масою до 10 кг в межах України – на 3,6 грн (з ПДВ).

На другому етапі тариф на пересилання письмової кореспонденції зміниться порівняно з першим етапом на 1 грн, а на посилки без оголошеної цінності масою до 10 кг в межах України на 2,4 грн (з ПДВ).

При цьому тарифи на пересилання відправлень вагою від 10 до 15 кг в межах області становитиме 45 грн (з ПДВ), в межах України – 51 грн (з ПДВ).

Крім того, тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги не змінюються.

Також Укрпошта з 10 вересня спрощує тарифікацію переказів та прийому платежів в неавтоматизованих відділеннях, вводячи фіксовану абсолютну комісію за кожний діапазон суми переказу.

Так, для неавтоматизованих відділень тарифи на поштовий переказ для фізичних осіб у відсотках від суми переказу становитимуть до 1 тис. грн включно – 19 грн, понад 1 тис. грн до 2 тис. грн включно – 29 грн, понад 2 тис. грн до 3 тис. грн включно – 39 грн, понад 3 тис. грн – 79 грн.

Крім того, тарифи для неавтоматизованих відділень приймання платежів на користь юридичної особи становитимуть: до 1 тис. грн включно – 7 грн, понад 1 тис. грн до 2 тис. грн – включно – 14 грн, понад 2 тис. грн – 19 грн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: