Реклама
jurotat

З Днем народження Верхню Сироватку вітають відомі земляки

Події, Суспільство | 14:45, 28.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

На честь одного з найбільш шанованих церковних свят — Успіння Пресвятої Богородиці селище Верхня Сироватка святкує свій День народження. Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник юридичної компанії «LS GROUP» Геннадій Дем’яненко і додав слова привітання:

«Верхня Сироватка — заснована у середині XVII століття, характерно те, що одна частина його була вільним козацьким поселенням, а другу населяли кріпаки.

У 1805 році за проектом Олександра Олександровича Паліцина розпочалося спорудження кам’яної церкви в ім’я Успіння Божої Матері, яке тривало до 1812 року.

О, Діво Маріє, Мати наша, Отець Небесний зробив Тебе Храмом та інструментом Святого Духа, щоб, прийнявши від Тебе плоть, Предвічне Слово увійшло в світ і оселилося з нами.
Ти, о Мати, завжди була для нас тією провідною зіркою, яка веде до дому Отця. Як колись в Кані Галилейській Ти говорила до наших праотців, так і нині Ти звертаєшся до нас зі словами: «Зробіть все, що Він вам скаже».
Божий Притулок грішників, будь Господньою поміччю нам, недосконалим і немічним, Своїм Небесним Покровом бережи нас від зла, яке нам постійно загрожує. Скорботним втіха, як Мати, поможи нам, коли в нас вичерпується надія і сили для доброго християнського життя. Разом з нами випроси у Сина Свого хворим зцілення та благодать здоров’я душі і тіла для всіх слабких і страждаючих.»

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: