Реклама
jurotat

З наступного тижня сумчан візьмуть під відеонагляд

Суспільство | 09:40, 20.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Наступного тижня у Сумах у рамках підпрограми «Безпечне місто» розпочнуть встановлювати перші камери відеонагляду. Про це повідомляє Інфопортал міськради.

«Камери відеонагляду потрібно поставити у місцях великого скупчення людей. Одними з таких є зупинки громадського транспорту. Це убезпечить не лише сумчан, але й самі зупинки, які останнім часом потерпають від вандалів. Так само як і новий стадіон по вул. Люблінська, де вже хтось встиг поцупити штангу. Тому саме такі місця потребують відеонагляду», – відмітив міський голова Олександр Лисенко.

Наразі готуються зміни до міської програми «Автоматизація муніципальних телекомунікаційних систем на 2017-2019 роки в м. Суми» та частково – до «Безпечного міста».

Після цього будуть оголошені тендери і вже за зміненою Програмою будуть закуплені 20 базових вузлів, близько 60 камер відеоспостереження та сервіс. Наразі ж вже вдалося сформувати локальну мережу.

На наступний рік знадобиться не менш ніж 10 млн. грн. для того, щоб побудувати ситуаційні кімнати, Центр обробки даних. Також по місту будуть встановлювати автоматизовані та з великим оптичним зумом камери, ферми для зчитування номерів.

Всі роботи виконуватимуть комунальні підприємства «Інфосервіс» та «Міськсвітло».

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: