СумБуд
СумБуд

З’явилось ще два пункти, де сумчани можуть обрати свого лікаря

 Поділитися

Поділитися в

Про це йдеться на інформаційному порталі Сумської міської ради.

Дві амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 з понеділка включились у кампанії «Обери свого лікаря», тож сумчанам можуть підписувати декларації з їхніми працівниками.

До штату Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 ввійшли лікарі первинної ланки міської клінічної лікарні № 1 та дитячої поліклініки № 1.

Крім того, Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 створений, зареєстрований і наразі готується пакет документів на отримання ліцензії як того вимагає Міністерство охорони здоров’я України. Тільки після того як Центр отримає ліцензію, він зможе прийняти медичних працівників і вже опісля населення зможе укладати договори з лікарями.

Наразі у Сумах вже підписано 8556 декларацій.

Нагадаємо, до структури Центрів первинної медико-санітарної допомоги ввійшли структурні підрозділи, які надають нині первинну медичну допомогу у всіх лікувально-профілактичних закладах міста. До першого Центру включені структурні підрозділи міської клінічної лікарні № 1, міської клінічної лікарні № 4 та Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3. До другого Центру – структурні підрозділи міської клінічної лікарні № 5 та поліклінічне відділення № 2 міської клінічної лікарні № 1.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: