Реклама
jurotat

«За мешканців Сум можна тільки радіти»: Сумський обласний центр служби крові приймає гостей

Події, Суспільство | 19:00, 21.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Ефективна робота по заготівлі компонентів крові, найвищий рівень безпеки донорів та реципієнтів, оптимізація навантаження на персонал та найсучасніше обладнання – це те, чим Сумський обласний центр служби крові- відрізняється від переважної більшості українських станцій переливання крові. Тому досить часто делегації з областей, де розуміють необхідність змін, приїжджають вивчати його досвід у організації робочого процесу та державно-приватної співпраці.

18 серпня до Сум завітали керівники управлінь охорони здоров’я Чернігівської та Полтавської областей, їх заступники, головні лікарі станцій переливання крові. Керівництво СОЦСК та представники головного інвестора закладу – компанії «Біофарма» — провели для них екскурсію по центру крові, детально розповіли про особливості його роботи, співпрацю з медичними закладами області, організацію благодійних донорських акцій.

«Це дуже близько до Європи, — ділиться враженнями начальник управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації Петро Гармаш. – Обладнання ультрасучасне. Приємно, що такий заклад є на території України. За жителів вашої області можна тільки радіти.»


Високий рівень закладу відзначає й заступник начальника управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Алла Здор:

«В минулому році я була в Литві і відвідувала там центр крові. Ваш нічим йому не поступається. Зразу кидається в очі, що люди задоволені, працюють і здають кров у комфортних умовах.»

«На сьогодні у базі даних СОЦСК – близько 40 тисяч донорів. І це — найкращий показник того, наскільки вони задоволені створеними для них у центрі умовами, — говорить директор СОЦСК Наталія Трофименко. — Хочеться вірити у те, що досвід СОЦСК буде використано при реформуванні служб крові і в інших областях – і донорство стане масовим явищем по всій Україні, а не лише в Сумах.»

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: