Керама Хит
Керама Хит

Запальними танцями та фуршетом: команда Радикальної партії привітала сумчан з Міжнародним днем людей похилого віку

 Поділитися

Поділитися в

Представники сумського осередку Радикальної партії Олега Ляшка на запрошення активних людей третього віку приєдналися до інтеграційної вечірки вихованців та активістів міського соціального центру самотніх літніх людей та інвалідів “Берегиня”.

Голова Радикальної партії у місті Суми Ігор Бабенко звернувся на початку заходу зі словами вдячності і поваги до присутніх, привітав їх з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана. Також він передав вітання від голови Сумської територіальної організації РПЛ Тетяни Головко.

Також партієць нагадав, що Народний Лідер Олег Ляшко особисто лобіює та відстоює інтереси старшого покоління у Верховній Раді. Молодь РПЛ разом з Лідером бореся за те, щоб мінімальна пенсія в Україні не була меншою за 3 тисячі гривень, щоб держава контролювала ціни на ліки і збільшила фінансування програми «Доступні ліки». І нарешті ганебні та непідйомні тарифи на комуналку відмінили, щоб люди могли достойно жити, а не існувати у власній державі, якій віддали десятиліття своєї праці. Після таких слів, люди аплодували, чим підтвердили свою підтримку обраній стратегії розвитку суспільства та держави Олега Ляшка та його залізної команди. 

Партійці вручили медалі та грамоти сумчанам, що проявили себе у різних естафетах, конкурсах, спортивних і творчих вечорах, присвячених Дню літніх людей. Окремо представники Радикальної партії подарували всім присутнім по новому випуску газети СЛОВО ЛЯШКА та іншій партійній символіці.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Реклама

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: