Реклама
jurotat

Жінка як сексуальний об’єкт: припинено дискримінаційну рекламу

Суспільство | 12:31, 22.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Під час здійснення контролю за дотриманням рівних прав і можливостей жінок та чоловіків Уповноважений Верховної Ради України з прав людини проводить моніторинг реклами на предмет виявлення зображень або тверджень, які є дискримінаційними за ознакою статі людини, — повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

За наслідками моніторингу, в м. Сумах виявлено зовнішню рекламу натяжних стель із написом «Натянуть может каждый. Удовлетворить – профессионал» та зображенням жінки як сексуального об’єкта, яка нічим не пов’язана з рекламованою послугою та не має прямих асоціацій із рекламованою послугою.

За результатами реагування Уповноваженого з прав людини, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів поінформувала про те, що за порушення вимог статей 7 та 8 Закону України «Про рекламу» до рекламодавця застосовано штрафні санкції відповідно до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 № 693.

Розповсюдження дискримінаційної реклами припинено.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: