Реклама
Керама Хит

Знову суд: сумчанин подав позов на ще одного перевізника

Події, Суспільство | 19:10, 16.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

16-го червня постановою судду призначено до судового розгляду адміністративний позов громадянина С. проти виконавчого комітету Сумської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення виконкому Сумської міської ради № 256 “Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в звичайному режимі ПП Олійник” А. від 16 травня 2017 року.

Про це повідомляє Данкор.онлайн з посиланням на прес-службу Зарічного районного суду.

Судове засідання призначено на 10 годину. 00 хв. 29-го червня.

В цей же день постановою суду відмовлено в задоволенні клопотання представника позивача С. про забезпечення позову шляхом зупинення до набрання постановою суду законної сили в цій справі дії вищевказаного рішення виконавчого комітету Сумської міської ради.

Так обраний позивачем спосіб заходу забезпечення позову шляхом зупинення дії оскаржуваного рішення відповідача є фактичним вирішенням справи до розгляду її по суті.

Рішення, яке є предметом оскарження у даній справі, зачіпає інтереси великого кола осіб, а позов поданий в інтересах позивача у справі. Суд вважає, що забезпечення позову, запропонованим позивачем способом, не сприятиме забезпеченню збалансованості інтересів сторін.

Також позивачем не представлено доказів на підтвердження очевидної небезпеки шкоди правам, свободам та інтересам позивача до ухвалення рішення по справі.

Головуючий суддя Шелехова В.

З даним рішенням можна ознайомитися на сайті Сумської міської ради за посиланням: https://smr.gov.ua/uk/dokumenti/rishennya-vikonavchogo-komitetu/6097-traven-2017-roku.html.

Інформаційно: рішенням виконавчого комітету № 256 від 16 травня 2017 встановлені тарифи в розмірі 4 грн. на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в звичайному режимі ПП Олійник А.Г .:

№ 2 «Ковпака – Прокоф’єва»;

№ 9 «Добровільна – Прокоф’єва»;

№ 21 «Прокоф’єва – Прокоф’єва»;

№ 17А «Хіммістечко – Роменська».

Цим рішенням також визначено вартість одного пасажироперевезення для дітей 1-4 класів у навчальний період становить 2 грн.

Нагадаємо, такий же позов цей же сумчанин подав з приводу маршруток ПП «Согор».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: