Реклама
jurotat

Звільнений директор сумського аеропорту повернувся на підприємство на іншу посаду?

 Поделиться

Поделиться в

Констянтин Єфименко, звільнений з посади директора обласного КП «Аеропорт Суми» внаслідок закінчення строку трудової угоди 24 травня, повернувся на підприємство.

Сьогодні, 2 липня, він вийшов на роботу у якості начальника штабу цивільної оборони.

Як повідомили працівники аеропорту, тепер робочий стіл колишнього директора знаходиться в одному кабінеті з його кумом Ігорем Журавко, який займає за сумісництвом одразу декілька посад у аеропорту. До призначення Костянтина Єфименка начальником штабу ЦО на майже непрацюючому підприємстві, штат якого складає всього 46 чоловік,  більшість з яких — пенсіонери, ця посада також була зайнята за сумісництвом, — повідомляє Данкор онлайн.

12 червня Дмитро Нагорний, начальник управління майном Сумської обласної ради представив колективу КП «Аеропорт Суми» виконуючого обов’язки директора аеропорту Констянтина Карповича, колишнього чиновника Сумської обласної державної адміністрації.

Зазначимо, що у матеріалі видання «Данкор» від 25 травня 2018 року є інформація, що Костянтин Єфименко був претендентом на подовження строку трудового договору як керівник.

Фото: sorada.gov.ua/архів, 2015

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: