СумБуд
СумБуд

Бути чи не бути електронному квитку у сумських маршрутках

 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій 5 листопада з’явилася пропозиція від сумчанина “Терминали в маршрутне таксі”. Петиція назбирала потрібну кількість підписів й отримала відповідь.

“На даний час діючими Умовами проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, затвердженими рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 22.11.2017 № 619, не передбачено встановлення в транспортних засобах, що працюють на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі терміналів для оплати проїзду. Відповідно до ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення для пасажира – квиток на проїзд в автобусі та на перевезення багажу (для пільгового проїзду – посвідчення особи встановленого зразка чи довідка, на підставі якої надається пільга), а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – електронний квиток та документи для пільгового проїзду. Слід зауважити, що всі транспортні засоби (автобуси), які здійснюють пасажирські перевезення на маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі в м. Суми забезпечені квитками встановленого зразка відповідно до Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України «Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування» №503 від 25.05.2006 року. В свою чергу повідомляємо, що в Міській програмі «Автоматизація муніципальних телекомунікаційних систем на 2017-2019 роки в м. Суми», затвердженій рішенням Сумської міської ради від 21 грудня 2016 року № 1619-МР (зі змінами), міститься завдання 1.3. «Реалізація пілотних проектів по впровадженню електронних сервісів», що стосується впровадження систем електронної оплати проїзду та електронного квитка. На виконання завдання передбачено фінансування в обсязі 10000,0 тис. грн. Реалізація завдань даної Програми здійснюватиметься за умови відповідного фінансування з міського бюджету та із застосуванням положень Закону України «Про публічні закупівлі». Таким чином, впровадження системи електронної оплати проїзду та електронного квитка зробить недоцільним встановлення терміналів для оплати проїзду в громадському транспорті, – йдеться у відповіді.

Майже тиждень тому відповідь отримала петиція щодо  “Підвищення тарифу на проїзд лише після запровадження е-квитка”, де зазначили, що «Реалізація пілотних проектів по впровадженню електронних сервісів», що стосується впровадження систем електронної оплати проїзду та електронного квитка. На даному етапі виконання завдання не є можливим у зв’язку із відсутністю коштів у міському бюджеті. 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: