СумБуд
СумБуд

Підприємців Сумщини запрошують у Астану

Технології | 14:04, 27.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Міжнародна спеціалізована виставка «Енергія майбутнього» відбудеться з 10 червня по 10 вересня у місті Астана (Казахстан). За словами організаторів, EXPO-2017 – це можливості для залучення світових технологій енергозбереження та нових розробок щодо використання існуючих альтернативних енергоджерел, – пише сайт Сумської ОДА.

Усього у виставці планується участь майже 100 країн світу і близько 10 міжнародних організацій. Очікується, що виставку зможуть відвідати понад 2 мільйони осіб.

Вона надасть також потужний імпульс системній диверсифікації економіки та технологічній модернізації виробничих потужностей і наукової бази країни.

15 червня в рамках «ЕКСПО-2017» заплановано проведення Національного дня України, програмою якого передбачено бізнес-семінар, присвячений презентації напрацювань українських компаній та інвестиційного потенціалу України в сфері енергетики, зокрема, відновлювальної енергетики та енергоефективності

Перед українською стороною передбачено виконання наступних завдань: представлення стану розвитку та перспектив впровадження новітніх технологій в частині сталого розвитку енергетики в Україні; залучення інвестицій в національні проекти з підвищення рівня енергоефективності, а також презентація національної природної та культурної спадщини.

Детальну інформацію заповнення анкети учасника, умови участі у виставці «ЕКСПО-2017» можете знайти за посиланням: http://expo2017ukraine.com.ua/uk

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: