СумБуд
СумБуд

Сонячну електростанцію хочуть побудувати в одному із райцентрів Сумщини

Технології | 20:01, 4.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Юрій Зарко, міський голова Білопілля, на своїй сторінці у Facebook оприлюднив інформацію про проведення громадських слухань щодо побудови у місті сонячної електростанції:  

Детальний план території «Наземної сонячної електростанції, розроблено на підставі рішення 51-ї сесії Білопільської міської ради від 26.04.2018 «Про надання дозволу на розробку детального плану території».

 Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єкту містобудування, відведення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.
У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території, охопленої ДПТ, площею 7,69 га. Запроектована земельна ділянка знаходиться в південній частині м. Білопілля, має форму чотирикутника. На земельній ділянці пропонується розмістити наземну сонячну електростанцію.
У проекті враховані матеріали генерального плану м. Білопілля, розробленого 21.09.1990р.
Проект розроблений у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92 «Планування і забудова міських і сільських поселень», «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів», ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території».
З проектом можливо ознайомитися на офіційному сайті Білопільської міської ради bilopillya-meria.gov.ua_
Строк ознайомлення 20 днів.
Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кожухов О.М.
Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом 20 днів з дня оприлюднення повідомлення. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 12.09.2018 р. до 10.10.2018 р. за адресою: місто Білопілля, вулиця Соборна, 70 кабінет№13.

Громадські обговорення відбудуться о 13.00 10.10.2018 року в актовій залі за адресою: місто Білопілля, вулиця Соборна, 70.
Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (3038-17) Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

СТС

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: