СумБуд

Сумчанин став учасником найрейтинговішого стартапу України

Технології | 20:35, 29.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Кабмін виділив на фінансування Українського фонду стартапів 440 млн грн. Конкурсна комісія Ukrainian Startup Fund надала найбільшу кількість балів стартапу AeroDrone, одним із співробітників компанії є сумчанин Євген Кузьмичов. Ukrainian Startup Fund інвестує в стартап AeroDrone 50 тис. дол., але компанія з кожної вкладеної гривні повинна зробити мінімум три. Щоб частина з них, вже у вигляді податків, поповнювала бюджет України.

AeroDrone — постачальник рішень для захисту рослин, використовує технологію безпілотних літальних апаратів, яка в 4 рази ефективніше наземних машин і в 5 разів ефективніше будь-яких літаків. Компанія застосовує дрібнокрапельне обприскування посівів.

«Ukrainian Startup Fund інвестуватиме в стартап AeroDrone. Щедрий грант від держави, кратно примножує відповідальність команди в реалізації проєкту. Де з кожної вкладеної гривні потрібно зробити мінімум три. Щоб частина з них, вже у вигляді податків, поповнювала бюджет України.

Окрема вдячність суперкоманді #USF, Міністерство фінансів України, Міністерство цифрової трансформації України, Офіс Президента України, Oleksiy Honcharuk та всім, хто на ряду з «ремонтом» в державі, доклав зусиль до організації якісно нового конкурсу та руху України в цьому напрямку. #UkraineInvest

P.S.: Тут місія не стільки про ВВП, як про те, щоб змінювати світ на краще. Дивіться натхненно навколо й творіть!  — благодарен с Yurii Koropchenko и Юра Педерий в UNIT.City .» — написав на своїй сторінці в фейсбук Євген.

Про ідею з AeroDrone

Розмір краплі — близько 100 мікрон. Використовують в роботі пестициди з мінімальною кількістю води, знижуючи норму її використання приблизно в 100 разів. Норма внесення становить близько 1-3 л / га робочої рідини. Безпілотники компанії витрачають 100 мл пального на 1 га. Для даного методу внесення пестицидів є обмеження по силі вітру (якщо вітер 5 м / с і більше, обприскування стає неконтрольованим).

Робота безпілотника повністю автоматизована. Все, що потрібно від оператора — правильно запланувати польотне завдання, врахувати всі параметри поля, всі можливі перешкоди, параметри вітру. Безпілотні літальні апарати (БПЛА) можуть працювати в нічний час доби, коли атмосфера для обприскування сприятливіші. Нічні години збільшують продуктивність вдвічі

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: