Реклама
Керама Хит

Сумські тролейбуси обладнали GPS-трекерами

 Поділитися

Поділитися в

Пристроями оснащені 52 тролейбуса КП «Електроавтотранс».

Днями переможець тендеру завершив установку 24 закуплених GPS-датчиків. Інформація з приладів передається на сайти eway.in.ua і avtobus.sumy.ua, завдяки чому сумчани можуть бачити, чи їде в потрібному напрямку тролейбус, і як довго його необхідно очікувати, пише СТС.

Установку шести GPS-пристроїв на автобуси переможець торгів має почати найближчим часом.

Нагадаємо, у грудні 2016 року КП «Електроавтотранс» придбало у ТОВ «Смарт Санрайз» 28 датчиків на тролейбуси за 167,3 тис. грн. і 20 — на автобуси за 119 тис. грн. Цього разу згідно з результатами торгів переможець запропонував поставити 24 датчика для тролейбусів за 64,3 тис. грн і 6 датчиків для автобусів за 16,1 тис. грн.

До слова, на даний момент в розпорядженні підприємства знаходяться 72 пасажирських тролейбуса і 27 автобусів середньої місткості, в тому числі п’ять автобусів «Руслан» 2009 року випуску, які не експлуатуються тривалий час.

За даними підприємства, максимальний випуск на лінії в будні становить 45 тролейбусів і 16 автобусів, а у вихідні — 30 тролейбусів і 14 автобусів.

Довідково: GPS-трекер – приймально-передавальний пристрій, призначений для дистанційного стеження за положенням мобільного об’єкта. Він розташовується на об’єкті, за яким ведеться спостереження (моніторинг) та визначає місцезнаходження об’єкту за допомогою GPS-приймача.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: