СумБуд

Сумський водоканал оновлює обладнання

 Поділитися

Поділитися в

КП «Міськводоканал» у рамках Інвестиційної програми оновлює обладнання та впроваджує автоматизовану диспетчеризацію.

Зменшення споживання електроенергії – пріоритетне завдання, адже без системної роботи з впровадження енергозберігаючих та ресурсозберігаючих заходів стримувати зростання тарифів на комунальні послуги досить складно.

Торік фахівці комунального підприємства продовжили роботи зі здійснення модернізації насосного обладнання на об’єктах підприємства і заміни його на енергоощадне. Роботи виконувались за кошти амортизаційних відрахувань у рамках виконання заходів Інвестиційної програми.Так, підприємство виконало ряд заходів на суму 10590,57 тис. грн., з них по водопостачанню – 4981,99 тис. грн. (без ПДВ), водовідведенню на 5608,58 тис. грн. (без ПДВ). Це дало змогу зекономити за минулий рік на використанні електроенергії близько 1 мільйона 800 тисяч кВт/год.

Для зниження питомих витрат у 2019 році запустили в роботу енергоощадні фекальні насосні агрегати з шафами керування на КНС–2, КНС–6А, КНС–9.

Також минулого року з метою довиконання заходів Інвестиційної програми 2018 року придбали та змонтували на КНС-1А каналізаційну механізовану решітку, яка дає можливість затримувати великогабаритне сміття, яке потрапляє до міської каналізаційної системи. Це зменшує навантаження на насоси, які не потребуватимуть додаткового ремонту, що сприятиме зменшенню фінансового навантаження на підприємство.

Для своєчасного реагування на аварійні ситуації КП «Міськводоканал» запровадило заходи, які дозволяють реалізувати автоматичнее управління технологічними процесами та дистанційно керувати насосними агрегатами.

Водоканал разом з мобільними операторами активно впроваджує пілотні проекти щодо передачі даних з віддалених точок обліку води. На даний час існує можливість отримувати дані з декількох свердловин та загальнобудинкових лічильників води.

Відбулось торік й оновлення автотранспортної техніки підприємства. КП «Міськводоканал» придбало трактор вартістю 671,96 тис. грн. на базі МТЗ 82 з механізмом барової установки ЭТЦУ 165.101.

Під час виконання Інвестпрограми у 2019 році на артезіанських свердловинах замінили застарілі енергоємні глибинні насоси ЕЦВ на сучасні енергоощадні насосні агрегати виробництва фірм «PANELLI» (Італія), «HYDRO-VACUUM» (Польща).

Таке оновлення забезпечує сумчан безперебійним постачанням питної води та заощаджує електроенергію для підприємства. Зокрема, було технічно переоснащено свердловини Лепехівського, Лучанського, Ново-Оболонського, Пришибського, Тополянського водозаборів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: