СумБуд
СумБуд

Який фінансовий план КП «Шляхрембуд» на 2019 рік?

 Поділитися

Поділитися в

Виконком затвердив фінансовий план КП «Шляхрембуд» на наступний, 2019, рік. Загальна сума запланованого доходу – 180 мільйонів гривень.

«Податки до бюджету складатимуть 10 мільйонів 250 тисяч гривень. Для збільшення обсягу доходів підприємства планується виконання робіт для інших замовників з ремонту асфальтобетонного покриття, надання послуг, будівельної техніки тощо. Матеріальні витрати плануються у сумі – 118 мільйонів гривень, оплата праці – приблизно 25 мільйонів», – розповіла економіст КП «Шляхрембуд» Ольга Дідусьова.

Директор КП “Шляхрембуд” Олександр Вегера зазначив, що фахівці на підприємстві щорічно намагаються залучати нові форми прибутку, аби мати фінансову забезпеченість і можливість переходити на ще більш якісні матеріали та виконувати ще більше обсяги робіт.

“Оскільки, нині не тільки капітальний, але й поточний середній ремонт, ямковий, потребують значних фінансових вкладень. Наприклад, капітальний ремонт на вулиці Троїцькій обійшовся у 7 мільйонів. Однак, у місті ще багато подібних вулиць, які теж потребують ремонту. Тому ми, у першу чергу, зацікавлені у цьому”, – додав Олександр Вегера.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: