СумБуд
СумБуд

Директор КП «Електроавтотранс» прозвітував про свою роботу

Транспорт | 20:30, 25.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Депутати під час чергової сесії міської ради заслухали звіт директора комунального підприємства «Електроавтотранс» Віталія ОДНОРОГА.

Керівник підприємства надав сумським обранцям інформацію про роботу за час перебування на даній посаді. Зокрема, доповів про кількість придбаних автобусів та тролейбусів, про ремонти рухомого складу, про відкриття нових маршрутів та про прибуток підприємства.

За словами директора КП «Електроавтотранс», протягом 2016-2017 років комунальний транспорт пішов за сімома новими маршрутами: тролейбусні – № 15 та № 15 А та автобусні – № 63, № 64, № 62, № 65, № 58 А. Окрім того, цьогоріч планують спрямувати транспорт за новим автобусним маршрутом – «вул. Прокоф’єва – вул. Косівщинська» та тролейбусним – «вул. Роменська – вул. Ковпака», а також повернути тролейбуси на маршрут № 16 «Центроліт – Аеропорт». Як повідомив Віталій Однорог, на даний час підприємство здійснює перевезення як платних, так і пільгових категорій населення на 15 тролейбусних та восьми автобусних маршрутах.

У 2017 році середньодобовий випуск тролейбусів на лінію становив 38 одиниць. Послугами електротранспорту торік скористались понад 21 мільйон пасажирів, що майже на 1,5 мільйона перевищує показники 2016 року. Дохід від перевезень пасажирів склав понад 13 млн гривень. Послугами автотранспорту КП «Електроавтотранс» минулоріч скористались 5 мільйонів пасажирів. Дохід від цього виду перевезень склав майже 5 млн гривень. Опісля своєї доповіді Віталій Однорог відповів на запитання депутатів.

Більшість із них цікавились кількістю рухомого складу підприємства та наявністю його на вулицях міста, а також закупівлями, яке підприємство проводить через електронну систему ProZorro. Окремі депутати дорікнули директору комунального підприємства за відсутність діалогу з тимчасовою депутатською комісією, яка перевіряє діяльність КП «Електроавтотранс», неефективний менеджмент. Були серед обранців і ті, хто висловився на підтримку Віталія Однорога.

Свою підтримку керівникові висловили також працівники підприємства, котрі прийшли на сесію. Як вони повідомили, в неробочий час та з власної волі. Я

к пояснив Віталій Однорог, основна проблема – відсутність водіїв тролейбусів. Але вже у вересні завершиться навчання другої групи слухачів курсу «Водій тролейбуса», які стануть до роботи і це вплине на якість надання послуг підприємством. Повідомив очільник «Електроавтотранс» і про те, що розроблена Програма розвитку підприємства на 2019-2021 роки, яка, після доопрацювання, буде запропонована на розгляд депутатів міської ради.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: